2019-06-16, sekmadienis, 14:38.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:55, dienos ilgumas 17:14.

,,Sun Eco“ jau ir Žagarėje

2019-04-11, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
,,Sun Eco“ jau ir Žagarėje

Balandžio 8 d. Žagarės miesto aikštėje įrengta viešųjų erdvių paslaugų stotelė „Sun Eco“. Stotelėje įrengtas oro kompresorius dviračių padangoms, kamuoliams pripūsti, sumontuotos USB ir 12V jungtys mobiliųjų įrenginių įkrovimui, 100 m. spinduliu veiks nemokamas bevielis Wi-Fi interneto ryšys. Visomis šiomis stotelės teikiamomis paslaugomis žagariečiai ir miesto svečiai gali naudotis nemokamai.

 

Ant stotelės pritvirtinta iškaba suteiks informacijos apie Žagarę lietuvių ir anglų kalbomis, į iškaboje pavaizduotus QR kodus nukreipę išmaniojo telefono kamerą greitai atsidarysite Joniškio rajono savivaldybės, Žagarės kultūros centro, Žagarės regioninio parko ir Žagarės vyšnių festivalio svetaines. Ant stotelės įrengtomis 2 vaizdo stebėjimo kameromis bus stebima Žagarės miesto aikštė.

 

Ši stotelė – jau antroji Joniškio rajone. Pirmoji stotelė 2017 m. vasarą buvo įrengta Joniškyje, prie kultūros centro lauko estrados. Joniškio rajono savivaldybė – viena iš pirmaujančių šių stotelių įrengimu. Tokios stotelės jau yra Trakuose, Klaipėdoje ir Jonavoje, jų sparčiai daugėja visoje Lietuvoje.

 

Kadangi ši stotelė yra jautrus technologinis įrenginys, prašytume gyventojų su ja elgtis atsakingai ir pagal paskirtį. Primename, kad ant stotelės yra sumontuotos vaizdo stebėjimo kameros, stotelėje yra įrengta signalizacija.

 

Kanceliarijos skyriaus informacija

E. Mickevičiaus ir Kanceliarijos skyriaus nuotraukos. Iš kairės: Kanceliarijos skyriaus vedėja Rasa Lapukienė, administracijos direktorius Aivaras Rudnickas, Žagarės seniūnijos ūkvedys Algirdas Paulauskas ir UAB „Bipa" Elektronikos ir inovacijų skyriaus vadovas Elmantas Mickevičius


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai