2019-02-22, penktadienis, 16:40.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Šviečiamosios gyvulininkystės programa: aplankytas alpakų ūkis

2017-12-11, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Šviečiamosios gyvulininkystės programa: aplankytas alpakų ūkis

„Saulės“ mokyklos 1B ir 1C klasių mokiniai dalyvauja Šviečiamosios gyvulininkystės programoje „Augink, rūpinkis, mylėk“, vykdo įvairias edukacines veiklas mokykloje ir už jos ribų. Iniciatyviausiems dalyviams programos įgyvendintojai padovanojo gyvą pažintį su gyvulininkyste  – išvyką į ūkį, įsikūrusį Dargaičių kaime, Šiaulių rajone.

 

Ūkio šeimininkas Raimondas Neverdauskas papasakojo apie alpakas: iš kur jos kilo, kaip atsirado Lietuvoje, kuo ypatingi šie gyvūnai, pademonstravo alpakų vilną ir gaminius iš jos. Supažindino ir su kitais šiuo metu ūkyje gyvenančiais gyvūnais: lamomis, kupranugariais, asiliukais, olandiškais ožiukais.

 

„Saulės“ mokyklos inf. ir nuotr.

 


REKLAMA


 

Taip paprasta dar nebuvo!

 

Turi savo verslą ar galvoji apie jį? – pradėk nuo idėjos ir spaudos darbų, nes dabar užsakyti kokybiškas vizitines korteles ar skrajutes gali tiesiog internetu. 

 

3 lengvi žingsniai iki spaudos užsakymo:

 

1.       Eik į e-spaustuvę www.klik.lt

2.       Pasirink reikiamo gaminio parametrus

3.       Įsikelk savo maketą, užsakyk ir lauk savo siuntinio!

 

Neturi maketo? Nesijaudink. Viską rasi čia. E-spaustuvės dizaineriai pasirūpino lengvai pritaikomais ir profesionaliais dizaino šablonais tavo verslui.

 

E-spaustuvėje KLIK viskas paprasta, o jei turėsi klausimų, visada pagelbėsime telefonu: 8 37 333 000 arba el. paštu info@klik.lt

 

 

Išbandyk: www.klik.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

 

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

 

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?