2019-02-22, penktadienis, 16:35.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:24, leidžiasi 17:38, dienos ilgumas 10:14.

Tarp geriausių profesijos mokytojų – Rima Skirvainienė

2017-12-14, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Tarp geriausių profesijos mokytojų – Rima Skirvainienė

Gruodžio 8 dienos popietė Raudondvario pilies oranžerijoje buvo skirta geriausiems šalies profesijos mokytojams. Lietuvos programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro bei Lietuvos profesinių mokymo įstaigų asociacija sukvietė geriausius žemės ūkio ir kaimo plėtros sektoriaus profesijos mokytojus, kad paskelbtų ir apdovanotų pačius geriausius. Tarp jų ir Joniškio žemės ūkio mokyklos profesijos mokytoja metodininkė Rima Skirvainienė.

 

Šio konkurso iniciatorė buvo Kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacija, kuriai vadovavo Joniškio žemės ūkio mokyklos direktorius Liudas Jonaitis. Iniciatyvą palaikė Žemės ūkio ministerijos vadovybė bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras.

 

Konkursas „Geriausi kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų profesijos mokytojai“ vyksta nuo 2013 metų. 2013 metų konkursui Joniškio žemės ūkio mokykla buvo pristačiusi profesijos mokytoją metodininkę Birutę Juknienę, 2015 – profesijos mokytoją metodininkę Ramutę Liucvaikienę.

 

Šiemet konkursui buvo pateikta 18 profesijos mokytojų paraiškų iš 15 profesinio mokymo įstaigų. Buvo vertinami profesijos mokytojai iš trijų sričių. „Žemės ūkio gamyba, miškininkystė, žuvininkystė“ – gautos 8 paraiškos, „Alternatyvi žemės ūkio veikla“ – 6 paraiškos ir „Maisto produktų gamyba, maisto technologijos“ – 4  paraiškos. Mokytojai aktyviai bendradarbiauja su darbdaviais ieškant praktikos ir darbo vietų, jų mokiniai nuolat dalyvauja bendruomenės, rajono, respublikos renginiuose, tarptautiniuose konkursuose, kuriuose puikiai pasirodo. Pedagogai aktyviai dalyvauja rengiant mokymo programas, mokomąją, metodinę medžiagą. Jie puikiai pažįsta mokymosi aplinką ir nuolat semiasi naujos patirties.

 

Mokytoja metodininkė Rima Skirvainienė buvo vertinama pagal antrąją sritį – Alternatyvi žemės ūkio veikla: Kaimo verslai, kaimo turizmas, apželdinimas, aplinkotvarka. Ji surinko maksimalų balų skaičių – 32. Jos sėkmę lėmė nuveikti darbai. Kasmet mokytoja kviečiama į konkursus Sankt Peterburge, Taline, Ventspilyje, Anykščiuose, Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir kitur. Be jos rankų prisilietimo nepraeina nei viena šventė, mugė ir kermošius.

 

Visus konkurso laimėtojus sveikino Švietimo ir mokslo ministerijos Mokymosi visą gyvenimą departamento direktorius dr. S. Zybartas, Žemės ūkio ministerijos Ekonomikos departamento Strateginio planavimo ir mokslo skyriaus vedėja Z. Duchovskienė, PLŽMMC direktorė L. Gumbrevičienė ir direktorės pavaduotojas A. Grigaliūnas, Lietuvos Respublikos Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas A. Stančikas, Lietuvos profesinių įstaigų asociacijos viceprezidentas Liudas Jonaitis.

 

Laimėtojams buvo įteikti Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro padėkos raštai, ŠMM dovanėlės, LRS Kaimo reikalų komiteto ir PLŽMMC padėkos, gėlės bei nešiojamieji kompiuteriai.

 

Po apdovanojimų konkurso dalyviai ir organizatoriai Oranžerijos restorane, prie kalėdiškai išpuoštų stalų mėgavosi iškilmingais pietumis ir klausėsi puikaus Deivido Norvilo ir jo žmonos Renatos koncerto. Tai buvo įspūdinga dovana profesijos mokytojams, svečiams ir mokytojus atlydėjusiems profesinio mokymo įstaigų vadovams.

 

Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro informacija

Ryčio Šeškaičio nuotr.

 


REKLAMA


 

Nelikite be Kalėdinio kalakuto

 

 

 

Ūkininkai iš Šiaulių rajono parduoda savo ūkyje užaugintą vištieną ir kalakutieną. Paukščiai nuo pirmos dienos auginami ir lesinami ūkyje užaugintais pašarais. Jūsų pageidavimu paukštieną pristatome į namus, darbovietes. Išrašome sąskaitas. Paukštieną galima užsakyti išpjaustytą dalimis, padalintą per pusę arba vienetais. Užsakius ne mažiau kaip už 15 eur., pristatymas nekainuoja.

Svoriai :

Višta apie 2.5 kg. 
Kalakutas apie 7-11 kg.

Kainos: 

Vištiena 3.80 kg/eur.
Kalakutiena 4.50 kg/eur.

Dalimis:

Kalakutiena:  file - 7,30 eur/kg; sparnai - 2,90 eur/kg; blauzdelės - 3,25 eur/kg; kumpeliai - 5,40eur/kg; kumpeliai be kaulo - 6,10 eur/kg; rinkiniai sriubai - 1,25 eur/kg; kaklai - 2,80 eur/kg; subproduktai - 3 eur/kg.

Vištiena: file - 5 eur/kg; ketvirčiai - 3,80 eur/kg; kumpeliai - 4 eur/kg; blauzdelės - 3,80 eur/kg; sparneliai - 2,80 eur/kg; nugarelės - 1,45eur/kg; nugarėlės su sparnais - 2,45 eur/kg; rinkiniai sriubai - 1 eur/kg.

 

Užsakymai priimami tel. 8 670 19920. Į Joniškį vežame du kartus per mėnesį. Artimiausias apsilankymas – gruodžio 22 d.

 


REKLAMA


 

KAMINŲ IR KIETOJO KURO KATILŲ VALYMAS VISAME JONIŠKIO RAJONE

 

                                                 

 

DIRBU IR SAVAITGALIAIS. Tel. 865761851

 


REKLAMA


 

Buitinė technika iš Vokietijos

 

    

Parduodame įvairių dydžių šaldytuvus ir šaldiklius, įmontuojamus šaldytuvus į baldus, indaploves, skalbimo mašinas, tame tarpe ir įkraunamas per viršų, montuojamas į baldus ir nemontuojamas indaploves, elektrines virykles ir orkaites, džiovyklas skalbiniams džiovinti.

Buitinė technika garsių firmų: AEG, Amica,Bauknecht,Whirlpool, Bosch, Electrolux,Siemens, Privileg, NEF. Suteikiame garantiją.

Buitinė technika nauja su nežymiais transportavimo pažeidimais arba naudota. Reikalui esant, atvežame.

 

Šiauliai, tel. 8685 48611

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?