2019-01-24, ketvirtadienis, 04:41.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Tarptautinės kultūros dienos proga pasveikinti rajono kultūros puoselėtojai

2018-04-17, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Tarptautinės kultūros dienos proga pasveikinti rajono kultūros puoselėtojai

Balandžio 15-ąją minima Tarptautinė kultūros diena. Šios šventės proga Žagarės kultūros centre vyko šventinis koncertas, sukvietęs kultūros darbuotojus iš viso Joniškio rajono. Renginio metu apdovanoti Joniškio rajonui nusipelnę kultūros veikėjai, kultūros darbuotojai, kūrybiniu indėliu ar kitokia veikla prisidedantys prie kultūros sklaidos, meno tradicijų puoselėjimo.

 

Balandžio 13 d. Joniškio rajono savivaldybės  meras Gediminas Čepulis, mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė dalyvavo Žagarės kultūros centro organizuotame renginyje, kurio metu pasveikino visus susirinkusius su Pasauline kultūros diena, padėkojo visiems kultūros darbuotojams už kūrybines iniciatyvas, pastangas organizuojant turiningą laisvalaikį, kultūros ir meno tradicijų puoselėjimą. Į šventę atvyko Joniškio rajono savivaldybėskultūros ir meno tarybos pirmininkė Edita Rudienė, savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Novogreckis ir to paties skyriausvyriausioji specialistė Erika Šivickaitė. Sveikinimo kalbose netrūko šiltų žodžių kultūros darbuotojams, kuriems dėkota už dalinamą šviesą, grožį ir meilę Joniškio krašto žmonėms. Šventėje dalyvavo ir Joniškio rajono savivaldybės tarybos narys Marcijonas Urmonas.

 

Padėkos raštu apdovanota Lionė Adomaitienė

 

Šventės metu Joniškio rajono savivaldybėsmeras G. Čepulis kartu su pavaduotoja V. Aleknavičiene apdovanojo nusipelniusius Joniškio kraštui kultūros žmones. Joniškio  rajono savivaldybės padėkos ženklu apdovanotas tautodailininkas Dalius Udrakis – už Žagarės vardo garsinimą, senųjų amatų populiarinimą ir sklaidą, svarų indėlį į Joniškio rajono kultūrą; Joniškio rajonosavivaldybės mero padėkos raštu apdovanota Joniškio rajono savivaldybėsJono Avyžiaus viešosios bibliotekos Maldenių vyresnioji bibliotekininkė Lionė Adomaitienė –už skaitytojų žingeidumo ir skaitymo skatinimą, meilės knygai ir bibliotekai ugdymą bei kūrybines iniciatyvas, organizuojant turiningą ir prasmingą laisvalaikį; Mero padėkos raštas įteiktas J. Avyžiaus VB vyriausiajai bibliotekininkeiIevai Lipskienei– už kūrybingą skaitymo skatinimo idėjų įgyvendinimą, kūrybines iniciatyvas ir inovatyvių paslaugų plėtojimą. Kultūros ir meno taryba apdovanojo Žagarės kultūros centro Sandros Banevičienės ir Alfonso Giedros duetą, kuris Šilalėje vykusiame respublikiniame konkurse pelnė laureato vardą duetų kategorijoje.

 

Joniškio savivaldybės garbės ženklu apdovanotas Dalius Udrakis 

 

Žagarės kultūros centro direktorė Aida Visockienė pasveikino visus kultūros darbuotojus su švente ir kartu su renginio vedėju Andriumi Petkausku rajono kultūros įstaigų vadovamsįteikė originalias dovanas – laistytuvus su pavasarinėmis puokštėmis. Šios dovanos įteiktos Joniškio kultūros centrui, Jono Avyžiaus viešajai bibliotekai ir Joniškio istorijos ir kultūros muziejui.

 

Puikią nuotaiką susirinkusiems dovanojo Žagarės kultūros centro kolektyvai ir kūrybingi atlikėjai.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus informacija

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?