2019-03-23, šeštadienis, 16:48.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:12, leidžiasi 18:36, dienos ilgumas 12:23.

Tarptautinės vaikų gynimo dienos popietė Kepaliuose

2018-06-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Tarptautinės vaikų gynimo dienos popietė Kepaliuose

Kasmet birželio 1 d. Kepalių kaimo bendruomenė ir biblioteka suvienija jėgas ir suruošia vaikams šventę. Popietėje „Pasiruošę pramogoms?“ vaikai turiningai praleido laisvalaikį.

 

Pirmiausia vaikus pasitiko balsą lavinanti dainininkė, kuri supažindino vaikus su taisyklėmis, o jos buvo tokios: 1. vaikai turėjo pasiskirstyti į komandas; 2. pasirinkti komandos spalvą; 3. įveikti 7 stoteles su užduotimis. Įvykdžiusi užduotį komanda gavo po raidę, o surinkusi visas raides, sudėjo žodį.

 

Pirmojoje stotelėje pas dainininkę vaikai turėjo išspręsti kryžiažodį, įrašydami trūkstamus dainų žodžius. Gavę raidę bėgo pas dailininką, kuriam turėjo padėti iliustruoti pasaką „Raudonkepuraitė“. Dailininkas vaikams toliau nurodė kelią pas medžiotoją, kur reikėjo parodyti akies ir rankos taiklumą bei surinkti 10 taškų, iš jo bėgo pas žveją, kur kiekvienam komandos nariui reikėjo sugauti po žuvelę. Alpinistas nurodė kopti į medį ir surasti savo spalvos raidę, o sportininko stotelėje vaikai mėtė diskus. Paskutinė stotelė – balionų pardavėja, kuri už teisingai sudėtą žodį dovanojo po balionėlį su sąlyga, kad kiekviena komanda parašys po linkėjimą ir pririšusi prie baliono paleis jį į orą. Įveikus visas užduotis vaikų laukė vaišių stalas. Biblioteka labai dėkinga bendruomenei ir jos nariams už visapusišką pagalbą ir skanėstus.

 

Rita Blavaščiūnienė

Kepalių filialo vyresn. bibliotekininkė

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai