2019-04-19, penktadienis, 05:38.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:06, leidžiasi 20:27, dienos ilgumas 14:21.

Tautinių šokių ansamblis „Jievaras" šventė 40-ies metų jubiliejų

2018-10-01, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Tautinių šokių ansamblis „Jievaras" šventė 40-ies metų jubiliejų

Estradoje prie Joniškio kultūros centro tautinių šokių ansamblis „Jievaras" kartu su gausiu būriu gerbėjų šventė savo 40-ies metų jubiliejų! Ta proga joniškiečiai nustebinti puikia koncertine programa „Aleliumai Jievaras", vaizdžiai pasakojusia ansamblio keturių dešimtmečių veiklos istoriją.

 

Jievaras lietuvių mitologijoje - gyvybės medis, simbolizuojantis nuolatinį augimą, atsinaujinimą, nemarią jaunystę ir siejamas su saule, todėl nenuostabu, kad jubiliejinį renginį vedė Šiaulių apskrities „Moteris Saulė 2018", teatro „Žiburys" aktorė Vidutė Petraitienė.

 

Dešimtmetis po dešimtmečio gražiai pasakota „Jievaro" istorija, atskleista veiklos raida, prisiminti ryškiausi ansamblio pasiekimai ir pokyčių momentai. Kiekvieną dešimtmetį iliustravo ansamblio šokiai, dainos ir liaudiška muzika. Šventiniame koncerte nesyk minėta ansamblio įkūrėja, jo iniciatyvų puoselėtoja šviesaus atminimo choreografė Danguolė Žalakienė, dėmesio skirta kone kiekvienam ansambio nariui bei tiems, kurie kažkada buvo jo dalimi. Tylos minute pagerbti ir visi Anapilin išėjusieji.

 

Ansamblį „Jievaras" su jubiliejumi sveikino LR Seimo narys Vitalijus Gailius, Joniškio rajono savivaldybės meras Gediminas Čepulis ir jo pavaduotoja Vaida Aleknavičienė, „Senjorų" klubo prezidentas Liudas Jonaitis, Joniškio kultūros centro bendruomenės atstovės, „Jievaro" vadovas choreografas Vitoldas Krajinas.

 

Padėkomis, dovanomis bei gėlių puokštėmis pagerbtas ne vienas ansamblio narys, pasveikinti ir ansamblio vadovai - V. Krajinas, Edita Rudienė bei Alfreda Gavorkienė, renginio vedėja V. Petraitienė. Na, o „Jievaro" gerbėjai smagiais plojimais linkėjo ansambliui ilgų gyvavimo metų.

 

Joniškio kultūros centro inf.

Linos Šutkienės nuotraukos 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai