2019-01-24, ketvirtadienis, 15:11.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Tikra netikrų ispanų dovana operos solistui Vaclovui Daunorui

2018-02-06, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Tikra netikrų ispanų dovana operos solistui Vaclovui Daunorui

Profesionalių muzikantų penketas „Ispanijos spalvos“ sugeba nustebinti įvairiais renginiais lepinamą publiką ir didžiuosiuose Lietuvos miestuose, ir mažuose miesteliuose.


„Ispanijos spalvose“ muzikuoja energingi ir šėlstantys atlikėjai dainininkė Zita Martinavičiūtė, gitaristas Algimantas Pauliukevičius, šokėja Liucija Puidokaitė, kastanjetininkė Virgilija Kirnaitė ir moderatorė Irena Žilinskienė. Jų koncertai – tai Andalūzijos regiono folkloras, ispaniškų šokių kompozicijos, poeto ir kompozitoriaus Federico Garcia Lorcos dainos ir aistringi flamenko judesiai.

 

Ansamblis „Ispanijos spalvos“. Ansamblio „Ispanijos spalvos“ nuotraukaPenketo pasirodymai jau sužavėjo ir klasikos mylėtojus, ir lengvąją muziką mėgstančius klausytojus. Linksmieji „ispanai“ aplankė kone visus Lietuvos dvarus, koncertavo Kelmės, Rokiškio, Šilutės, Jurbarko muziejuose, linksmino Palangos, Šiaulių, Kupiškio, Kėdainių, Alytaus, Kauno, Vilniaus publiką, surengė labdaros koncertų senelių namuose.

 

Vien tik muzikos nepakako

 

Gitaristas A. Pauliukevičius papasakojo, kad ansamblis „Ispanijos spalvos“ gyvuoja nuo 2016 metų rudens. Prieš tai juodu su Z. Martinavičiūte koncertavo kaip duetas, atliko platų ispanų kompozitorių kūrinių repertuarą.

 

„Mūsų pasirodymą išvydusi pianistė I. Žilinskienė patarė ispanišką muziką praturtinti regiono šokiu, kastanječių garsais. Prie dueto prisišliejo turbūt geriausia flamenko šokėja Lietuvoje ir neprilygstama kastanjetininkė. Nuo tada koncertuojame penkiese“, – teigė A. Pauliukevičius. Šiais metais „ispanai“ keliauja toliau. Jau numatyti koncertai Joniškio sinagogoje, Biržų pilyje, Salų (Rokiškio raj.) dvare, Ukmergėje, Druskininkuose, Marijampolės dramos teatre, Bistrampolio dvaro muzikos festivalyje.

 

Sugrįžta pas mokytojąYpač jaudinantis susitikimas „Ispanijos spalvų“  laukė sausio 31 dieną senelių namuose „Senevita“. Ten savo dienas leidžia operos solistas Vaclovas Daunoras ir pianistas Robertas Bekionis. Ansamblio koncertas tapo dovana vasario 1 dieną 81 metų sukaktį minėjusiam V. Daunorui. Maestro dainavimo meno mokė Z. Martinavičiūtę. „Po daugelio metų mokinė sugrįžta pas savo mokytoją“, – pakomentavo A. Pauliukevičius. Tikras išmėginimas muzikantams buvo naujametinis koncertas Lietuvos mokslų akademijoje. Tvyrojo abejonė, kaip akademinė publika reaguos į šėlstančius muzikantus. Atlikėjai ne tik stebino profesionalumu, bet ir sugebėjo uždegti publiką, sukelti emocijų audrą.

 

Zita Martinavičiūtė ir Virgilija Kirnaitė/ Ansamblio „Ispanijos spalvos“ nuotrauka

 

Ansamblio nariai

 

Z. Martinavičiūtė-Grigienė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos ir Lietuvos edukologijos universiteto docentė, rengia įvairias koncertines programas, dažnai pasirodo Lietuvoje ir užsienyje kaip solistė ir įvairių ansamblių sudėtyje. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje alto specialybę baigusi L. Puidokaitė, studijos „Šok flamenko“ įkūrėja, paniro į flamenką, kurio mokėsi įvairiose Europos šalyse pas šio stiliaus meistrus.Profesionalus gitaristas A. Pauliukevičius koncertinę veiklą derina su pedagogine ir visuomenine. Šiuo metu yra asociacijos „Motus Recto“ prezidentas, „Yamaha“ mokyklos mokytojas. Populiarina klasikinę gitarą, į koncertinį repertuarą įtraukdamas senovinę, klasikinę, šiuolaikinę muziką, ypač vertina lietuvių kompozitorių kūrybą. V. Kirnaitė ir I. Žilinskienė – pianistės. Algirdo muzikos mokykloje Virgilija dėsto fortepijono specialybę. Kastanjetėmis groti pradėjo prieš penkerius metus. Irena – Naujosios Vilnios muzikos mokyklos fortepijono specialybės mokytoja.
 

Mindaugas Klusas/ Lietuvos žinios

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?