2019-03-20, trečiadienis, 23:39.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:20, leidžiasi 18:30, dienos ilgumas 12:9.

Trečiojo amžiaus universiteto dalyvių susitikimas

2018-05-10, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Trečiojo amžiaus universiteto dalyvių susitikimas

Joniškio Raudonojoje sinagogoje vyko Trečiojo amžiaus universiteto dalyvių susitikimas. Joniškio rajono mero pavaduotoja Vaida Aleknavičienė maloniai sutiko ir pasveikino Medardo Čoboto trečiojo amžiaus universiteto Turizmo fakulteto klausytojus iš Vilniaus.

 

Savo veiklą pradėję nuo 30 narių ir įkūrę trečiojo amžiaus universitetą šiemet jau skaičiuoja per 3000 universiteto narių. Net 39 Turizmo fakulteto klausytojai aplankė Joniškio rajoną bei susitiko su Joniškio trečiojo amžiaus universiteto dalyviais.

 

Pirma aplankyta vieta – Krepšinio muziejus, kuriuo vilniečiai ypatingai žavėjosi. Taip pat daug įspūdžių paliko ir aplankytas sinagogų kompleksas, Žagarės regioninis parkas, Jakiškių dvaras, Gylių kaimo turizmo sodyba bei Joniškio žemės ūkio mokykla, kur dalyviai ir nakvojo.

 

Tarp atvykusiųjų studentų buvo ir su Joniškio kraštu vienaip ar kitaip susijusių žmonių: vieni čia gimė, kiti  mokėsi mokyklose (Advokatas Petras Grėbliauskas, Rūta Maculevičienė – Vilniuje įsikūrusios kraštiečių draugijos „Sidabra“ tarybos narė, biochemijos mokslų daktarė Jūratė Katkuvienė ir kt.). Susitikimo metu studentai tryško energija, gera nuotaika bei noru pamatyti  Joniškio krašto vietas.

 

Švietimo, kultūros ir sporto skyrius

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai