2019-06-20, ketvirtadienis, 14:24.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:41, leidžiasi 21:56, dienos ilgumas 17:15.

Trileris Kalnelyje: apsiginti nuo girtos sugyventinės samčio pavyko tik su policijos pagalba

2018-12-22, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Trileris Kalnelyje: apsiginti nuo girtos sugyventinės samčio pavyko tik su policijos pagalba

Joniškio rajone, Kalnelio kaime, per išgertuves kilęs šeimyninis barnis baigėsi kraujo praliejimu. Rimčiausiu argumentu barnyje su gyvenimo draugu tapo girtos 60 metų moters rankose atsidūręs samtis. Juo moteris kaip reikiant aptalžė trejais metais už save jaunesnį sugyventinį.

 

Apsiginti nesugebėjusiam vyrui neliko nieko kito, kaip šauktis policijos pagalbos. Atvykę pareigūnai metaliniu samčiu savo sugyventinį aptalžiusią moterį sulaikė ir uždarė į areštinę. Sulaikytajai alkoholio matuokliu buvo nustatytas 2,31 promilių girtumas. Alkoholio matuokliu buvo patikrintas ir nuo gyvenimo draugės nukentėjęs vyras – jam nustatytas 2,10 promilių girtumas. Nuo samčiu apsiginklavusios sugyventinės apsiginti nepajėgusiam vyrui prireikė ir medikų pagalbos.

 

Iškviesti greitosios pagalbos medikai sutvarstė vyro galvoje likusias kirstines žaizdas. Vykti į ligoninę nukentėjusysis atsisakė ir liko gydytis namuose. Sugyventinį aptalžiusius moters atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo.

 

Šiaulių AVPK inf.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai