2019-04-20, šeštadienis, 23:59.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:04, leidžiasi 20:29, dienos ilgumas 14:25.

Trys joniškiečiai varžėsi pasaulio jaunių imtynių čempionate Kroatijoje

2018-07-12, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Trys joniškiečiai varžėsi pasaulio jaunių imtynių čempionate Kroatijoje

Liepos 2-8 d. Zagrebe, Kroatijoje, vyko pasaulio jaunių (2001-2003 m. gimusiųjų) imtynių čempionatas. Jame varžėsi  36 valstybių imtynininkai. Pirmas tris dienas ėmėsi merginos, po jų į kovą stojo laisvųjų imtynių atletai, o paskutines tris dienas varžėsi graikų romėnų imtynininkai. Po ilgos pertraukos Lietuvai atstovavo trys Joniškio sporto centro ir visuomeninio imtynių sporto klubo ,,Kova” imtynininkai.

 

Joniškiečiai tradiciškai varžėsi graikų - romėnų imtynių varžybose. Trenerio Ryčio Keršio auklėtiniai Martynas Muižys, Eimantas Vilimas ir Adomas Grigaliūnas debiutavo tokio rango varžybose. Tiesa, prieš mėnesį Martynas ir Adomas sėkmingai ėmėsi Europos jaunių čempionate Skopjėje, Makedonijoje. Ten Adomas Grigaliūnas iškovojo penktą, o Martynas Muižys dešimtą vietą.

 

Pasaulio čempionate konkurencija dar didesnė ir silpnų varžovų čia nėra. Tą patvirtino ir pati varžybų eiga. Aukščiausią, 11 vietą užėmė Adomas Grigaliūnas (sv.kat. iki 51 kg, 22 dalyviai). Adomas pirmoje imtyje pasiekė nelengvą pergalę taškais prieš bulgarą. Kitą kovą joniškietis pralaimėjo būsimam pasaulio čempionui, uzbekui Lazizkhonui Uzbekovui. Paguodos imtyje dėl bronzos medalio Adomas taškais pralaimėjo azerbaidžianiečiui Hasratui Džafarovui. Azerbaidžianietis vėliau įveikė armėną ir iškovojo bronzos medalį.

 

Eimantui Vilimui (sv.kat. iki 71 kg, 29 dalyviai) burtai dar labiau nepasisekė. Pirmoje imtyje Eimantas susiėmė su moldavu, Europos jaunių čempionato sidabro medalio laimėtoju Aleksandrinu Gutu. Tituluotas moldavas pradžioje nerado spragų joniškiečio gynyboje. Eimantas pats atliko staigų metimą per petį ir moldavas atsidūrė pavojingoje padėtyje ant menčių. Vis tik didelė patirtis padėjo varžovui išsisukti iš sudėtingos situacijos ir po akimirkos Eimantas pats papuolė į pavojingą padėtį. Moldavas tokios klaidos neatleido ir laimėjo kovą prispaudęs joniškiečio mentes prie kilimo. Vėliau moldavas kovojo pergalingai ir tapo pasaulio čempionu. Jis ant menčių paguldė gruziną, rusą (Europos čempioną), taškais įveikė turką (Europos čempionato prizininką), o finale aiškia persvara nugalėjo japoną. Eimantas Vilimas paguodos imtyje (kovojo visi pralaimėję moldavui) dėl bronzos medalio ėmėsi su gruzinu Georgiju Špetišviliu. Gruzinas pradžioje buvo aktyvesnis ir pirmavo 3:0, bet Eimantas bandė atlikti metimus. Vienas iš bandymų pavyko ir varžovas buvo efektingai ,,nuskraidintas”. Gaila, kad po metimo  imtynininkai atsidūrė už kilimo apskritimo ribų ir teisėjas sustapdė kovą. Pirmą kėlinuką laimėjo joniškietis 4:3. Antrą kėlinuką gruzinas  pradėjo agresyviai ir didele sparta. Eimantas sugebėjo išstumti varžovą iš kilimo, laimėdamas dar vieną tašką. Gruzinas neatlyžo ir sekė du staigūs metimai, kuriems Eimantas nebuvo pasirengęs. Pritrūko dėmesio koncentracijos ir patirties. Pralaimėta rezultatu 5:14. Eimantas užėmė 16-ą vietą, o Gruzijos imtynininkas, vėliau įveikęs  rusą ir turką, iškovojo bronzos medalį.

 

Martynas Muižys (sv.kat. iki 45 kg, 18 dalyvių) pirmame varžybų rate susiėmė su baltarusiu, kuriam pralaimėjo taškais. Deja, sekančią imtį baltarusis pralaimėjo ir Martynas baigė savo kovas čempionate. Geriau pasirodyti Martynui sutrukdė prieš mėnesį Europos čempionate patirta trauma. Be joniškiečių Lietuvai astovavo kaunietis Ignas Bukauskas, kuris iškovojo  7-ą vietą, vilnietis Konstantinas Kešanidi užėmė 12-ją vietą, marijampolietis Vilius Savickas liko 18–oje vietoje.

 

Joniškio sporto centro inf.

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai