2019-02-23, šeštadienis, 10:57.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:21, leidžiasi 17:40, dienos ilgumas 10:18.

Turizmo sezonas Joniškyje prasidėjo bėgimu už laimingą vaikystę

2018-06-08, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Turizmo sezonas Joniškyje prasidėjo bėgimu už laimingą vaikystę

Pirmąją vasaros dieną Joniškyje vyko turizmo sezono atidarymo ir bėgimo šventė „Bėgam už laimingą vaikystę“. Šventę organizavo Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras drauge su Joniškio sporto centru. Bėgimo šventės dalyviams teko išbandyti skirtingo ilgio distancijas – 1 km., 2 km., 5 km., ir 10 km. Bėgimuose užsiregistravo net šimtas penkiasdešimt penki dalyviai. Į šventę sudalyvauti atvyko labai gausi sportininkų delegacija iš Žagarės, bėgikai iš Šiaulių ir Kuršėnų. Džiugu, jog šventę stebėjo daug žiūrovų, kurie gal kitais metais taps ir dalyviais.

 

Pirmieji savo jėgas 1 km. bėgime išbandė jauniausieji šventės dalyviai kartu su tėveliais, seneliais, broliais ir seserimis. Bėgime dalyvavo ir mamos, kurios išdrįso bėgti su kūdikiais, kurie buvo įsitaisę vežimėliuose. Mažiesiems dalyviams, po finišo, džiugiausia akimirka buvo apdovanojimai. Vaikai buvo apdovanoti medaliais ir ledais, o pirmosioms trims mergaitėms ir berniukams įveikusiems distanciją buvo įteiktos ir atminimo taurės. Šios distancijos dalyvių buvo gausiausia net septyniasdešimt penki. Po bėgimo mažūjų dalyvių laukė nemokamos pramogos – pripučiami nemokami atrakcionai.

 

Į 2 km distancijos bėgimą užsiregistravo penkiasdešimt dalyvių nuo 15 metų ir jaunesni. Berniukų grupėje pirmasis atbėgo Rokas Žukauskas, antras – Arminas Tamašauskas, trečias - Lukas Danilevičius. Mergaičių grupėje pirmoji atbėgo Simona Rinkevičiūtė, antra - Adelė Marija Paulavičiūtė, trečia – Adrija Prokopenko.

 

 

2 km. distancijoje, kurioje bėgo vaikai nuo 18 m. ir jaunesnis - dalyvavo šeši bėgikai. Pirmas atbėgo Edvardas Lakačiauskas, antras – Rutenis Zevortas, trečias – Lukas Kamarovas. Mergaičių grupėje pirma atbėgo Neda Dovydaitytė, antra – Akvilė Apinytė, trečia – Ruginė Dubauskaitė.

 

 

Į 5 km. distanciją užsiregistravo devyni bėgikai. Greičiausiai iš vaikinų distanciją įveikė Tomas Dalgė, antrasis atbėgo Mindaugas Malinauskas, trečias – Aleksandras Mirančuk. Merginų – moterų grupėje nepralenkiama buvo Aistė Labanauskaitė, antrąją vietą iškovojo Erika Doraitė, o trečiąją – Kristina Dorienė.

 

Ilgiausioje 10 km. distancijoje bėgo  dešimt bėgikų. Vyrų grupėje nepralenkiamas buvo Martynas Cibulis, antras atbėgo Almantas Apinys, trečias – Algirdas Medeikis. Moterų grupėje greičiausia buvo Dalia Lukšienė, antroji atbėgo Kristina Vaidelinskienė.

 

Nuoširdžiai sveikiname visus prizininkus ir dalyvius, nes pralaimėjusių šioje šventėje nebuvo. Po visų finišų dalyviai iškarto buvo apdovanojami Joniškio sporto centro įsteigtomis taurėmis ir atminimo medaliais, bei Joniškio turizmo ir verslo informacijos centro bei Joniškio kredito unijos vadovės Eglės Murzaitės įsteigtais prizais – ledais. Be abejo visi dalyviai gavo didelę judėjimo, geros nuotaikos ir puikių emocijų dozę! O renginio svečiai išsinešė gerą reginį, daug įspūdžių ir linksmybių patirtų ant pripučiamų atrakcionų.

 

Ačiū renginio rėmėjams: www.fuga.lt, Igoriui Sapožnikovui (Vandens pramogos Žagarės ežere), Eglei Murzaitei (Joniškio kredito unija), informaciniams rėmėjams – laikraščiui „Sidabrė“ bei www.manojoniskis.lt.

 

Organizatoriai sveikina visus dalyvius, džiaugiasi jog jų buvo tiek daug ir linki sėkmės ateities startuose. Susitiksime kitais metais!

 

Joniškio turizmo ir verslo informacijos centras

Joniškio sporto centras

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?