2019-01-24, ketvirtadienis, 15:25.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse Joniškį papuoš šviesos instaliacija „Laisvės paukštė“

2018-02-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Valstybės atkūrimo šimtmečio išvakarėse Joniškį papuoš šviesos instaliacija „Laisvės paukštė“

Vasario 16 d. 17.30 val. Joniškio centre, Miesto aikštėje, bus įžiebta šviesos instaliacija „Laisvės paukštė“, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Ši instaliacija vainikuoja ir Joniškio kultūros centro inicijuotą pilietiškumo ir kūrybinės bendrystės akciją „Laisvės skrydis“, į kurią įsijungė daugelis Joniškio rajono (ir ne tik) įstaigų, organizacijų, gyventojų.

 

Šviesos instaliacijos kūrėjos „M4 artists” (Vilnius) šviesos meno dizainerės Kotryna Čalkaitė ir Jurga Marcinauskaitė savo kūriniu „Laisvės paukštė“ kviečia pajusti vienybę su savo tauta ir valstybe, tarpusavio bendrystę ir artumą, pasidžiaugti tautos pasiekimais ir turima laisve.  

 

Šviesos instaliacijos „Laisvės paukštė“ projektas

 

Instaliacija „Laisvės paukštė” sukomponuota iš 100 atskirų stilizuotų paukštelių, kurie tarsi sklendžia dangumi vieningame skrydyje. Baltų paukščių, įprasminančių laisvę apskritai, būrį apšviečia Lietuvos tautinės vėliavos spalvos. Tad sukurtas vientiso tautinės vėliavos  plazdėjimą primenančio skrydžio vaizdas simbolizuoja ne tik laisvę, bendrystę, veržlumą ir tikėjimą ateitimi, bet ir priklausymą tautai, lietuvišką tapatybę.

 

„M4 artists” (Vilnius) šviesos meno dizainerės Kotryna Čalkaitė ir Jurga Marcinauskaitė 

 

„M4 artists” menininkės šviesos instaliacijas jau yra kūrusios įvairiems šalies kultūros renginiams: „Panevėžys − Lietuvos kultūros sostinė“, Vilniuje – „Kultūros naktis“ ir „Muziejų naktis“, „Balta naktis“ Vilkaviškyje, Klaipėdos šviesų festivalyje, muzikos festivaliuose „Sūpynės“, „LoftasFest’2016“, „Braille Satelitte“, su kitais šviesų meno kūrėjais atstovauja Lietuvą tarptautiniame festivalyje „Beepositive“ ir kt.

 

„Laisvės paukštė“ Joniškio Miesto a. bus įkurdinta vasario 13−14 dienomis ir sklandys čia visą mėnesį, džiugindama miestelėnus bei miesto svečius. Kviečiame dalyvauti instaliacijos atidarymo renginyje!

 

Joniškio kultūros centro informacija

 


REKLAMA


 

Granuliniai 12-75kw katilai su 5 metų garantija

 

 

 

Katilų gamintojas siūlo pilnai paruoštus naudojimui granulinių katilų komplektus, kuriuose naudojamas novatoriškas visiškai špyžinis degiklis Batory, užtikrinantis  ilgaamžišką veikimą. Šiame degiklyje galima deginti granules, sijotą anglį (frakcija iki 35mm) ir grūdus. Degiklio, katilo ir kitų būtinų sudedamų dalių veikimą kontroliuoja lietuviškas valdiklis Titanic.

 

Pasirinktinai galite įsigyti kambario temperatūros programatorių Pilot-G, kuriuo galėsite valdyti katilą nuotoliniu būdu. Esant poreikiui galite pasirinkti didesnį bunkerį. Katile galima deginti malkas, anglis ar briketes. Malkos dedamos ant grotelių, kurių konstrukciją jūs galite pasirinkti – špyžinę, špyžinę kombinuotą su vandens kontūro vamzdžiais  arba tik vandens kontūro vamzdžių.

 

Granulinis katilas Mocek turi keturis dūmų virtimus, dėl to šio katilo naudingo veiksmo koeficientas yra 87%. Visas katilo vidus pagamintas iš sertifikuotų 6mm storio karščiui atsparių metalo lakštų.
.

Privalumai:

*Paprasta priežiūra
*Komplektuojama su valdikliu ir ventiliatoriumi
*Degiklis ir šnekas yra špyžiniai
*Keturi dūmų virtimai
*Automatiškai gali deginti granules, anglį, grūdus
*Didelis naudingo veiksmo koeficientas
*5 metų garantija
*Tyliaeigė šneko pavara

Papildomos konsultacijos: +37067382003

Užsakymai: +37062029751

Internetinė svetainė www.mocek.lt

 


REKLAMA


 

SVERIAME JŪSŲ KIEME

 

 

Parduodame baltarusiškus durpių briketus, plautą akmens anglį, beržo pjuvenų briketus, medžio granules. Atvežame. Sveriame Jūsų kieme. Taip pat parduodame malkas: rąsteliais, kaladėmis, skaldytas – uosinės, ąžuolinės, beržinės, alksninės, juodalksnio, mišrios. Kaina nuo 19 eurų. Atvežame.

 

Užsakymai priimami tel. +370 679 08900, +370 672 77720

 


REKLAMA


 

Ispaniški vytinti kumpiai tiesiai į namus

 

 

Ispaniški vytinti kumpiai laikomi kulinariniu paveldu ir Lietuvoje, tai ne tik skanus delikatesas ant pietų stalo, bet ir puikiai pritaikyta dovana. Dėl savo išskirtinės kokybės, juos yra pamėgę ir mūsų nuolatiniai pirkėjai. Kumpis tiesiog tirpsta burnoje, dėl švelnios tekstūros ir intensyvaus skonio. Mūsų siūlomas sertifikuotas ispaniškas kumpis yra natūraliai brandinamas. Naudojami gamtos ištekliai: kalnų oras, natūrali drėgmė ir kumpiui tinkamiausia temperatūra. Todėl pagrindinis mūsų tikslas yra supažindinti su išskirtinio skonio kokybe. Siūlome dvejas kumpių rūšis, taip pat vakumuotą iškaulėtą galinės kojos kumpį ir „Chorizo dešras”.

 

 

*Siūlomos kumpių rūšys:


Priekinės kojos mentė "Paletilla Bodega" – 1 kg/ 11,5 €, vytinimo laikas 9-12 mėn.
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 4,5 kg iki 5,5 kg. 

Galinės kojos kumpis "Jamon Gran Reserva" –  1 kg/ 15 €, vytinimo laikas 18-24 mėn. 
Galiojimo laikas 12 mėn. Svoriai nuo 6,5 kg iki 8 kg

Stovas ir pjaustymo peilis ( komplektas) – 14 €

 

 

 

*VILNIUJE vytinto kumpio pristatymas į namus NEMOKAMAS!
*Prekių atsiėmimo adresas: 
Vytenio g. 50, Vilnius. Dirbame iki 18 val. 
*Į kitus miestus siunčiame NEMOKAMAI kurjeriu, prekės pristatomos per 1-2 d.d. *Galimybė atsiskaityti už prekes kurjeriui grynaisiais atsiimant prekes.

Daugiau informacijos:  +370 607 88 656
El.paštas: 
info@seranas.lt

Mūsų elektroninė parduotuvė: WWW.SERANAS.LT

Sekite naujienas: www.facebook.com/seranas.lt

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?