2019-01-24, ketvirtadienis, 04:44.     Šiandien Joniškyje saulė teka 08:21, leidžiasi 16:38, dienos ilgumas 8:17.

Verslas Joniškyje: pasaulinės tendencijos ir čia aktualios

2018-03-18, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Verslas Joniškyje: pasaulinės tendencijos ir čia aktualios

Iš šalies žiūrint, verslas Joniškyje teka ramia tėkme ir kažkokių ypatingų pokyčių lyg ir nežada.  Veikiau patvirtina nusistovėjusią taisyklę, kad Joniškio rajonas – žemdirbių kraštas. Tačiau taip nėra. Joniškiečiai taipogi kuria ir vysto verslą, deda daug pastangų, kad tą verslą išlaikytų ir steigtų naujas darbo vietas.  Tačiau kiekviena diena atneša naujienų, kurios pasaulyje jau seniai žinomos, o pas mus ateina tik dabar.

 

Dėmesys įmonės modernizavimui ir konkurencingumui

 

Šį pavasarį baigia modernizuoti gamybą ŽŪB „Delikatesas“. Į gamybos atnaujinimą bendrovė investuoja 12 milijonų eurų. Pastarieji ketveri metai bendrovės atsinaujinime, galima sakyti, buvo esminiai – pakeisti visi pagrindiniai įrenginiai, atnaujintas autoparkas, investuojama į naują pjaustymo ir fasavimo liniją.

 

Prieš ketverius metus bendrovei pradėjęs vadovauti Ričardas Milkinis užsibrėžė tikslą iki šių metų lapkričio vidurio tarp Skaistgirio ir Alsių pastatyti 7 tūkstančių kvadratinių metrų paukščių skerdyklą, kurioje bus įkurta 120 naujų darbo vietų ir per valandą pažangių technologijų dėka apdorojama 6 tūkstančiai vištų.  O štai šiomis dienomis bendrovė  sumontuos našiausią Lietuvoje olandišką pjaustyklę  su vokišku fasavimo įrenginiu. Abu įrenginiai vienu metu per valandą galės supjaustyti ir sufasuoti 600-1000 kg. produkcijos. Ir svarbiausia, kad vienu metu bus pjaustomi ir fasuojami keturių rūšių produktai – mat bendrovė orientuojasi į pirkėjų patogumą ir mato perspektyvą įvairių rinkinių gamyboje.

 

Bendrovėje šiuo metu dirba 203 žmonės. Gamybos atnaujinimas gerina jų darbo sąlygas, o įmonę ne tik pakelia į naują kokybės lygį, bet ir daro ją rimtu konkurentu Lietuvos mėsos perdirbimo įmonėms.  

 

Gamybos kryptis – ekologiški produktai

 

Jau treti metai ekologiškų produktų liniją puodelėja UAB „Miltinuko receptas“. Įmonės ekologiškų produktų linijoje – keturiolikos pavadinimų gaminiai iš ekologiškų, daugiausia lietuviškų žaliavų. Du gaminiai visiškai neturi gliuteno. Tai blyneliai, pagaminti iš ekologiškų grikių miltų be gliuteno, kiaušinių ir pieno, ir blyneliai,  pagaminti iš Spelta miltų su bananais.

 

UAB „Miltinuko receptas“ ekologiškus savo gaminius jau yra pristatęs ne vienoje tarptautinėje parodoje – Malmėje(Švedija), Londone (Didžioji Britanija). O štai vasario mėnesį dalyvavo pasaulinėje ekologiško maisto parodoje „Biofach 2018“, vykusioje Niurnberge (Vokietija).

 

Iš parodos grįžusi bendrovės direktorė Audronė Budreckienė džiaugėsi naujais kontaktais. Joniškiečių produktais čia susidomėjo ir didžiausias Vokietijos prekybos tinklas, nebekalbant apie Latvijos ir Estijos ekologiškų produktų tinklus.

  

Šiuo metu bendrovė yra viena didžiausių šaldytų produktų įmonių Lietuvoje ir gamina arti 40 pavadinimų produkciją.

 

Pagaminta  – Joniškyje

 

Prieš dvidešimt metų baldų įmonei pradėjęs vadovauti joniškietis Kęstutis Tautvaišas šiandien klientus skaičiuoja ne vienoje Europos šalyje. Pagaminti baldai savo klientus surado Latvijoje, Norvegijoje, Švedijoje, Airijoje, nebekalbant jau apie plačią auditoriją Lietuvoje.

 

Įmo­nė ga­mi­na gry­nos me­die­nos, me­džio lukš­to, su me­die­nos de­ta­lė­mis prie­ky­je ir ne­ma­to­mo­mis da­li­mis, ga­mi­na­mo­mis iš me­džio drož­lių plokš­čių, bal­dus: sta­lus, lo­vas, ko­mo­das, kė­des, spin­tas, minkš­tų bal­dų me­di­nę da­lį ir ki­ta.

 

Pirmieji baldai iš gryno medžio pagaminti 2015 metais Žagarės dvaro rūmams. Nes­tan­dar­ti­niai bal­dai ga­min­ti še­šių aukš­tų se­no­vi­niam dau­gia­bu­čiui Ry­gos prie­mies­ty­je. Pas­ta­tą įsi­gi­ju­si ne­kil­no­ja­mo­jo tur­to agen­tū­ra no­rė­jo jį pa­ruoš­ti taip, kad bu­tuose klientai galėtų iškart apsigyventi.

 

Prieš dvejis metus UAB „Joniškio baldai“ atrado dar vieną nišą – ėmė įrenginėti kavines ir restoranus, t.y. gaminti jiems baldus nuo A iki Z. Per tą laiką įrengta 15 kavinių ir restoranų Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

 

Bal­dų ga­mi­ni­mo įmo­nė­je šiuo metu dirba arti tridešimties žmonių. Na o pats verslininkas svarsto galimybę kurti stan­dar­ti­zuo­tų ga­mi­nių li­ni­ją.

 

Kam palikti verslą?

 

Europa, o ir visas pasaulis, jau seniai susiduria su šeimos verslo dilema: kam palikti normaliai funkcionuojantį verslą?  Regis, ši problema ateina ir į mūsų kraštus. Ne vienas nustebo sužinojęs, kad Joniškyje parduodama populiari kavinė - baras „Fortūna“ ir ne mažiau populiarus viešbutis „Šiaurės vartai“.  Tiek prieš kelis mėnesius iš Lietuvos pramoninkų konfederacijos prezidento R.Dargio ir rajono mero G.Čepulio atsiėmusi apdovanojimą už sėkmingą verslą „Fortūnos“ savininkė Birutė Ginkuvienė, tiek ir „Šiaurės vartų“ šeimininkė Natalija Franckaitienė, teigia, kad amžius ir nuovargis daro savo, o šeimos nariai nežada pratęsti nuo nulio jų sukurto verslo, tad išeitis viena – parduoti.

 

Kazimieras Šatas

 


REKLAMA


 

Kurkime jaukią atmosferą kartu! 

 

 

PROJEKTUOJAME IR GAMINAME

Virtuvės ir svetainės baldus, spintas su stumdomomis durimis, stumdomas sistemas, drabužines, pertvaras,  miegamuosius, prieškambario baldus, vonios baldus,  vaiko kambario baldus, biuro baldus (visuomeninės paskirties baldai), darželio baldus, stalus, komodas, recepcijas. 

 

GARANTUOJAME KOKYBĘ IR ILGAAMŽIŠKUMĄ

Teikiame PROFESIONALIĄ BALDŲ SURINKIMO PASLAUGĄ. Dirbame visoje Lietuvoje. Galime komplektuoti 4-6 žmonių brigadas, domina didesni objektai Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

 

TAIKOME NUOLAIDAS

Pastoviems klientams išskirtinės kainos!

 

GARANTIJA 24 MĖNESIAI

Priežiūra ir pagalba pasibaigus garantiniam aptarnavimui.

 

KONTAKTAI

Šarūnė Tarvydaitė: +37069888754

El. paštas: vadyba@baldukalve.lt

Svetainė:  www.baldukalve.lt

facebook: https://www.facebook.com/www.baldukalve.lt/

 

 

VISADA esame pasirengę suteikti skubią ir Jūsų norus atitinkančią paslaugą!  Neturime papildomų ar šalutinių verslo išlaikymo kaštų. DIRBAME BE TARPININKŲ. Ir tai yra - FAKTAS!

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?