2019-04-20, šeštadienis, 23:30.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:04, leidžiasi 20:29, dienos ilgumas 14:25.

Verslumo daigai Stupurų kaimo bendruomenėje

2018-07-09, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Verslumo daigai Stupurų kaimo bendruomenėje

Stupurų kaimo bendruomenė sėkmingai įgyvendino projektą teiktą Joniškio VVG  „Ekonominės veiklos skatinimas Stupurų kaimo bendruomenėje". Paramos suma 6593,57 eurai. Bendra projekto vertė  8241,96 eurai. Paramos intensyvumas 80 procentų. Prie projekto įgyvendinimo prisidėjo Joniškio rajono savivaldybė, kuri skyrė 920,00 eurų. Projektas pradėtas vykdyti 2018m. vasario 1d., finansuojamas iš EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto. Projekto tikslas - skatinti bendruomenės narių ekonominę veiklą, ugdant siuvimo įgūdžius. Projekto vadovė Loreta Česnauskienė.

 

Projekto metu buvo įsigyta: šildymo katilas, siuvimo, siuvinėjimo, plokščiasiūlė ir krašto apmėtymo mašinos, lyginimo lenta ir lygintuvas su garo generatoriumi,  prekybinė palapinė, vidaus ir lauko žaliuzės bei siuvimo specialisto paslauga.

 

Šis projektas buvo įgyvendinamas dviem etapais, ir jo įgyvendinimui didelę reikšmę turėjo bendruomenės narių savanoriškas darbas. Pirmuoju etapu savanoriai sumontavo lauko ir vidaus žaliuzes ant langų, po to atjungė seną katilą, išleido iš sistemos vandenį, išvalė kaminą, taip pat pajungė naują šildymo katilą, pripildė sistemą, tvarkė aplinką. Kiti atlikti savanoriški darbai buvo siuvimo mašinų paruošimas darbui. Baigiamasis projekto etapas buvo susipažinimas su naujomis siuvimo mašinomis, prijuosčių, kepuraičių bei pirkinių maišelių siuvimas kartu su siuvimo specialiste A. Garbačiauskiene.

 

Projekto metu įsigytas turtas suteiks bendruomenės nariams galimybę tobulinti siuvimo įgūdžius arba išmokti naujo amato. Tokiu būdu bus skatinamas gyventojų užimtumas bei verslumas. 

 

Stupurų kaimo bendruomenės informacija

 


REKLAMA


 

GERBŪVIO DARBAI JONIŠKYJE IR RADVILIŠKYJE

 

 

 

Avarinių, pavojingų medžių pjovimas. Medžių prie elektros linijų ir virš stogų pjovimas.

Krūmų kirtimas. Gyvatvorių karpymas. Pastatų - pašiūrių griovimas. Aplinkos ir kiemų tvarkymas.

Vejos sėjimas, sklypų lyginimas ir juodžemio atvežimas. Vejos ir žolės pjovimas.

Atliekų (statybinių, medžio šakų ir kt.) išvežimas.

Kainos nuo 30€

Tel. 864773298

 


REKLAMA


 

Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai