2019-09-23, pirmadienis, 04:15.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:06, leidžiasi 19:14, dienos ilgumas 12:7.

Vogtu mikroautobusu važiavę ir pareigūnų automobilį taranavę įtariamieji žygį baigė areštinėje (video)

2019-02-04, paskelbė Nuomonės ir aktualijos
Vogtu mikroautobusu važiavę ir pareigūnų automobilį taranavę įtariamieji žygį baigė areštinėje (video)

Vasario 3 d. Joniškio rajone, Bučiūnų kaime, vykusios trijulės išgertuvės baigėsi vieno sugėrovo „nulūžimu“, o kitų dviejų apsigyvenimu areštinėje.

 

Prabudęs 34 metų vyras pastebėjo, kad nebėra ne tik dviejų sugėrovų, bet ir kieme stovėjusio jo automobilio NISSAN PRIMAXSTAR. Apie vagystę pranešęs policijai, nukentėjusysis nurodė, kad transporto priemonę galėjo pasisavinti Pakruojo rajone, Linkuvoje, gyvenantys jo sugėrovai.

 

Į paiešką įtraukti Pakruojo rajono policijos komisariato pareigūnai pavogtąjį automobilį pastebėjo stovintį Linkuvoje, Sodo gatvėje. Kai patrulių tarnybinis automobilis pradėjo prie jo artėti, NISSAN PRIMAXSTAR taip pat pradėjo važiuoti priešpriešiais. Įsijungę garso ir šviesos signalus, pareigūnai jau rengėsi stabdyti artėjančią transporto priemonę, tačiau suprato, kad jos vairuotojas net nesirengia stoti, nes padidino greitį ir prasilenkdamas kliudė bei apgadino policijos automobilio sparną ir galinio vaizdo veidrodėlį. Patrulių persekiojami bėgliai, pavažiavę apie kilometrą, iššoko iš automobilio ir spruko į skirtingas puses. Juos nusiviję du patruliai, įtariamuosius sulaikė Klevų gatvės gyvenamųjų namų daržuose. Sulaikomi vyrai pareigūnus traumavo: vienam jų buvo sumušta ranka, kitam - patempti kojos raiščiai.

 

Abu sulaikytieji su teisėtvarka nesutaria jau daugelį metų, abu daug kartų teisti už įvairiausius nusikaltimus. 42 metų linkuviškiui, kuris buvo pastebėtas iššokęs iš pavogtosios transporto priemonės vairuotojo vietos, nustatytas 1,63 prom. girtumas, 19 -mečiui keleiviui – 2,38 prom. girtumas. Abu jie uždaryti į areštinę. Dėl galimos automobilio vagystės ir transporto priemonės vairavimo išgėrus pradėti ikiteisminiai tyrimai.

                                                                                                                                                Šiaulių AVPK informacija


 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai