2019-04-20, šeštadienis, 23:31.     Šiandien Joniškyje saulė teka 06:04, leidžiasi 20:29, dienos ilgumas 14:25.

Žagarės dvaro parke vyks susitikimas su visuomene dėl medžių kirtimo

2018-12-04, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Žagarės dvaro parke vyks susitikimas su visuomene dėl medžių kirtimo

Gruodžio 7 d. (penktadienį) 11 val. Žagarės dvaro rūmuose (Malūno g. 1) vyks susitikimas su visuomene dėl medžių kirtimo ir kitų darbų įgyvendinant Žagarės dvaro parko tvarkymo projektą.

 

Numatomas ir netrukus prasidėsiantis Žagarės dvaro parko tvarkymo projekto įgyvendinimas pastaruoju metu dažnai sukelia įvairių neaiškumų ir klausimų visuomenės tarpe. Buvusių, esamų žagariečių ar tiesiog mylinčių šį kraštą žmonių dažnai išsakomas nerimas ne tik dėl šio projekto įgyvendinimo plačiąja prasme, bet ypač dėl numatomo dalies medžių kirtimo. Todėl darbus vykdysiančio rangovo UAB „Irgita“, parko tvarkymo techninio projekto autoriaus SĮ „Vilniaus planas“, Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos atstovai šį penktadienį bus pasiruošę atsakyti į kiekvieną iškilusį klausimą, nes pagrindinis susitikimo tikslas – kad viskas, kas neaišku, būtų išaiškinta ir atsakyta.

 

Visus, ką jaudina ir neramina Žagarės dvaro parko tvarkymo projekto įgyvendinimas, kviečiame dalyvauti susitikime, išsakyti savo klausimus ir nuogąstavimus š.m. gruodžio 7 d. 11 val. Žagarės dvaro rūmuose.

 

Žagarės regioninio parko direkcijos inf.

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai