2019-02-17, sekmadienis, 10:07.     Šiandien Joniškyje saulė teka 07:35, leidžiasi 17:28, dienos ilgumas 9:52.

Žagarės vyšnių festivalio „Žagarė valio!“ prekybininkų dėmesiui!

2018-05-16, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Žagarės vyšnių festivalio „Žagarė valio!“ prekybininkų dėmesiui!

Šiemet, jau XIV Žagarės vyšnių festivalyje, ketina dalyvauti daugiau nei 360 prekeivių. Žagarės vyšnių festivalio turguje yra numatytos 363 prekybinės vietos. Kovo 1-ąją buvo pradėta registracija, o kovo 26-ąją jau buvo sustabdyta. Taigi visos vietos buvo rezervuotos per rekordiškai trumpą laiką. Į Žagarės vyšnių festivalį suvažiuos prekiautojai iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. 10 vietų numatyta prekiautojams iš Latvijos ir viena vieta – Lenkijos atstovams.

 

Nors festivalis vyks dvi dienas (liepos 13-14d.d.), tačiau susiorientuoti tokioje prekybininkų gausybėje tikrai bus nelengva. Pagaliau ne visi į festivalį vykstantys gali numanyti, ko tikėtis iš prekybininkų. Galbūt kai kas norėtų tam tikrų prekių ar dirbinių ir iš anksto užsisakyti.  Todėl portalas manojoniskis.lt specialiai  Žagarės vyšnių festivaliui liepos 1 - 14 d.d. publikuos prekybininkų vitriną. Joje kiekvienas prekybininkas galės talpinti iki 100 žodžių prekių pristatymą, iki 5 nuotraukų, ir savo prekybos vietos Nr.  bei kontaktus išankstiniam prekių ar meno dirbinių užsakymui.  

 

Prekių ir meno dirbinių pristatymas portalo vitrinoje liepos 1-14 d.d. (dvi savaites iki festivalio ir festivalio metu) – 10 eurų. Apmokėjimas pavedimu pagal atsiųstą elektroninę sąskaitą. Portalo vitrinoje reklamuotis gali tik tie prekybininkai, kurie yra gavę leidimus prekybai iš Žagarės regioninio parko direkcijos. Norintys vitrinoje pristatyti savo prekes ir dirbinius, trumpus aprašymus, nuotraukas ir kitus norimus viešinti duomenis atsiunčia į portalo redakciją elektroniniu paštu pdfleidiniai@gmail.com. Norite ko nors paklausti, rašykite tuo pačiu elektroniniu paštu pdfleidiniai@gmail.com.

 

Jūsų reklama  - mūsų rūpestis, kad ją pamatytų 150 tūkst. skaitytojų!

 

Portalo manojoniskis.lt redakcija

 


REKLAMA


Medienos turgus Šiauliuose

 

 

Parduodame statybinę medieną (ąžuolo brūsus, diles), lentas, brūsus, kuolus, apdailos lenteles. Randame sprendimus jūsų statyboms. Pagal susitarimą galime atvežti tiesiai į jūsų statybų aikštelę.


Platus pasirinkimas matmenų.
Pasirūpiname pristatymu.
Supjauname pagal jūsų ilgius.
Priimame užsakymus jūsų matmenims.

 

Galime tiekti džiovintą medieną.
Geras kainos ir kokybės sprendimas.
Išrašome sąskaitas-faktūras.
Prašome apsilankyti, esate laukiamas. Liksite patenkintas.

 

Daugiau informacijos galite rasti čia.

 

Šiauliai, tel. 861637888

 


REKLAMA


 

Didelis darbo saugos priemonių pasirinkimas

 

 

 

Internetinė parduotuvė  Saugojus.lt siūlo platų darbo batų, darbo rūbų, apsauginių akinių, darbo pirštinių pasirinkimą. Bendrovė teikia samdomos įmonės darbuotojų saugos ir sveikatos tarnybos specialisto paslaugą. Pirkimas internetu - spauskite čia. Tel. (8 699) 73913

 
 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai

Apklausa

Už kurį kandidatą į Joniškio rajono merus balsuotumėte?