2020-06-01, pirmadienis, 16:30.     Šiandien Joniškyje saulė teka 04:48, leidžiasi 21:42, dienos ilgumas 16:54.

Žagarės vyšnių sode skambėjo muzikos garsai sielai

2018-05-31, paskelbė Dienos NAUJIENOS
Žagarės vyšnių sode skambėjo muzikos garsai sielai

Žagarės vyšnių sode jau ketvirtą kartą vyko akustinės muzikos vakaras. Į nemokamą koncertą „Pavasario muzikos vakaras sielai“ susirinko ne tik žagariečiai. Pasak Žagarės kultūros centro renginių organizatoriaus Andriaus Petkausko, žiūrovų tarpe matėsi pažįstami veidai iš Joniškio, Naujosios Akmenės ir aplinkinių kaimų.

 

– Jei manęs neapgauna atmintis, tai į šiuos vakarus kasmet susirenka vis daugiau klausytojų, – sako Andrius Petkauskas. – Šiemet, regis, sulaukėme jų daugiausiai.

 

Tie vakarai turi magišką aurą, nes klausytojai patogiai įsitaiso ne tik ant suolų, bet ir pasitiesę pledus ant žolės. Tokia laisva klausymosi forma sukuria betarpišką bendravimo su atlikėjais atmosferą. Ir kaip tik todėl tie koncertai būna sklidini jaukumo ir šilumos, sutraukiantys ne tik atskirus klausytojus, bet ir ištisas šeimas.

 

Kalbant apie Žagarę, negali nepastebėti, kad čia gyvena ypatinga dvasia, kurios dėka vyksta unikalūs rajono renginiai, suburiantys minias žiūrovų iš visos Lietuvos. Žagarės Fringe ir Vyšnių festivaliai, Žagarės regioninis parkas su Mūšos tyrelio pažintiniu taku, Kaliausių fabrikėlis, Mūšos tyrelio pelkės Laumė, Puodų namas – visa tai savita ir būdinga tik Žagarei. Galbūt kažkada įsisiūbuos ir akustinės muzikos vakarai Žagarės vyšnių sode. Galbūt jie pavirs dar vienu puikiu masiniu renginiu. Žinant ypatingą žagariečių dvasią, taip gali ir atsitikti. Juolab, kad viskas čia daroma su unikaliu užmoju.

 

Na o grįžtant prie koncerto „Pavasario muzikos vakaras sielai“, turėtume pasakyti, kad klausytojus su savo kūryba supažindino Andrius Zalieska-Zala bei gitaristas Povilas Račas, Kazimieras Likša, Kamilė Gudmonaitė ir Mantas Zemleckas, grupė „Baltasis Kiras“ su Tautvydu Augustinu.

 

Kazimieras Šatas

Kristinos Kryžienės nuotr.

 

Jis 

 

 

 
 
Contact form

Šios dienos vardadieniai